Ø Załączniki statutu

W świecie zwierząt

W poniedziałek 16 maja, w ramach „Słonecznego Tygodnia”, odbyła się impreza dla klas gimnazjum „u” oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy „W świecie zwierząt”. Uczniowie brali udział w różnych konkurencjach: quizie, zgadywankach, rozróżnianiu pokarmów dla zwierząt, malowaniu masek zwierząt. Rozwiązywali krzyżówkę oraz udawali wylosowane zwierzęta. Momentem, na który wszyscy czekali z niecierpliwością, był pokaz tresury psów. Odwiedziły nas akita inu, shiba inu oraz rottweiler, razem ze szkoleniowcami z Ośrodka Szkolenia Psów „KYNO” w Bielsku – Białej. Pomocą służyli wolontariusze ze Szkolnego Koła Charytatywnego Caritas z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pszczynie.  Bardzo dziękujemy pani Izie,  pani Milenie i panu Pawłowi za pokaz szkolenia psów, informacje o hodowaniu pupili w domu, możliwość zabawy ze zwierzętami oraz wolontariuszom za pomoc w pracach konkursowych i uśmiechy dla każdego. Dziękujemy naszym uczniom za wspólną zabawę.

Organizatorki: p. Ola, p. Magda i p. Monika