Ø Załączniki statutu

Ø WOM Katowice
Ø Pszczyna

Sukces naszego ucznia Pawła Niebudka w Powiatowym Konkursie Historycznym

W czwartek 28 kwietnia podczas uroczystego ogłoszenia wyników uczeń naszej szkoły Paweł Niebudek  został laureatem XIV Powiatowego Konkursu Historycznego nt. 1050 Rocznicy Chrztu Polski. Organizatorem konkursu jest Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Paweł przygotował prezentację multimedialną obrazującą rozwój chrześcijaństwa na ziemiach pszczyńskich, skupił się na budownictwie sakralnym – kościółkach drewnianych Powiatu Pszczyńskiego, prezentację uzupełnił podkładem muzyki organowej. Zdobył II miejsce spośród  kandydatów szkół Powiatu Pszczyńskiego, co świadczy o naprawdę dużym sukcesie. Gratulujemy Pawłowi również zaangażowania w życie szkoły, ponieważ dzień wcześniej występował na akademii z okazji Święta Konstytucji, recytując wiersze i tańcząc poloneza.

Gratulacje