SPOTKANIE INTEGRACYJNE Z MŁODZIEŻĄ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE

Młodzież I Liceum od lat już interesuje się losem naszych uczniów. Przy pomocy Opiekuna Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, w tym roku po raz kolejny dała temu wyraz. Uczniowie klasy II (biol – chem) ze swoją wychowawczynią Panią Aleksandrą Gilowską oraz z Panią Alicją Filipczuk zorganizowali  w swojej szkole akcję pod hasłem „Mikołaje są wśród nas”. Akcja polegała na sprzedaży ciasta, z którego dochód przeznaczony został na zakup przyborów szkolnych dla uczniów naszej szkoły. Owe prezenty przekazano nam podczas imprezy Mikołajkowej połączonej ze ślubowaniem nowych uczniów naszej szkoły. Prezenty otrzymane od uczniów LO zostały podzielone i przekazane uczniom. W ramach podziękowania zaprosiliśmy młodzież II klasy z wychowawczynią na koncert noworoczny przedstawiany na scenie naszej szkoły. Za pomoc w organizacji imprez, za przekazane dary, za chęć pomocy w imieniu Samorządu Uczniowskiego składam serdeczne podziękowania Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz w szczególności młodzieży.

Aleksandra Pławecka – Brauntsch