SPOTKANIE INTEGRACYJNE Z MŁODZIEŻĄ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO  W PSZCZYNIE

W okresie przedświątecznym Samorząd Uczniowski naszej szkoły nawiązał współpracę z Samorządem Uczniowskim III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie. W ramach tej współpracy grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu integracyjnym z młodzieżą Liceum. Podczas spotkania nasi uczniowie zaprezentowali przedstawienie pt. „Kopciuszek po naszemu czyli po śląsku” przygotowane przez Panią Urszulę Kuczerę oraz Panią Romanę Baron. Wychowankowie nasi „zagrali” także koncert instrumentalny do polki trisch – trasch przygotowany przez Panią Aleksandrę Brauntsch. Młodzież licealna pomimo nawału swoich obowiązków związanych z nauką, zaprezentowała wspaniałą grę aktorską w przygotowanym przez siebie przedstawieniu świątecznym. Po występach zostaliśmy zaproszeni do suto zastawionych stołów. Podczas tego spotkania uczniowie naszej szkoły obdarowani zostali słodyczami oraz prezentami w postaci przyborów szkolnych, zebranymi podczas akcji „Mikołaje są wśród nas”. Wszystkie prezenty  zostały podzielone i przekazane wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej. W imieniu uczniów, za otrzymane dary składam  SERDECZNE  PODZIĘKOWANIA. Dziękuję też Dyrekcji Liceum oraz głównej organizatorce spotkania Pani mgr Aleksandrze Dudkowskiej.

Aleksandra Pławecka- Brauntsch