WIZYTA DPS

Uczniowie naszej szkoły, w dniu 5 lutego odwiedzili Dom Opieki Społecznej w Pszczynie. Spotkanie miało na celu integrację obu środowisk oraz sprawienie chociaż najmniejszej radości gospodarzom. Nasi wychowankowie przedstawili „Kopciuszka po naszemu czyli po śląsku” oraz koncert instrumentalny do muzyki Rossiniego. Spektakl został odebrany entuzjastycznie. Uczniów (klas szkoły podstawowej, gimnazjum oraz zawodowej) przygotowały Pani Urszula Kuczera, Pani Romana Baron, Pani  Barbara Siuta oraz Pani Aleksandra Brauntsch. Było to pierwsze spotkanie naszych uczniów z pensjonariuszami DPS ale z pewnością nie ostatnie. Planujemy znacznie wzbogacić nasze kontakty. Bardzo chcemy zaprosić pensjonariuszy do siebie – do szkoły. Serdecznie dziękujemy pracownikom Domu Opieki Społecznej za umożliwienie tego spotkania.

Aleksandra Pławecka – Brauntsch