FESTYN INTEGRACYJNY „O Uśmiech Dziecka”

Nasi uczniowie Szkoły Podstawowej odpowiadając na zaproszenie Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku – Białej w dniu 28 maja 2008 roku wzięli udział we wspaniale zorganizowanym i przeprowadzonym Dziecięcym Festynie Integracyjnym „ O Uśmiech Dziecka”, który odbył się na stadionie Towarzystwa sportowego REKORD. Nasi podopieczni wzięli udział w przygotowanych dla nich licznych grach i zabawach ruchowych zdobywając w ten sposób liczne upominki. Obejrzeli również wspaniałe występy dzieci z Domu Kultury w Hałcnowie  oraz Miejskiego Domu Kultury Bielsku – Białej. Ogromną atrakcją dla dzieci były pokazy sprzętu strażackiego. Największym sukcesem imprezy były zadowolone twarze i uśmiech dzieci. Organizatorom festynu serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Organizatorem wyjazdu naszych uczniów była pani Urszula Kuczera.

Aleksandra Brauntsch