IX ZAWODY MIĘDZYOŚRODKOWE

W dniu 15.09.2011r. w hali sportowej POSiR w Pszczynie odbyły się eliminacje do IX Międzyośrodkowych Zawodów Sportowych Dla Osób Niepełnosprawnych. Zawody te objęte były honorowym patronatem Dyrektora Caritas Archidiecezji Katowickiej – Ks. dr. Krzysztofa Bąka, Starosty Pszczyńskiego – Pana Pawła Sadzy oraz Wójta Gminy Suszec – Pana Mariana Pawlasa. Z naszej szkoły uczestniczyło w tych zawodach jedenastu znakomitych sportowców – najmłodszych wśród wszystkich startujących. Nasi wspaniali zawodnicy – wymieniając się – brali udział we wszystkich konkurencjach indywidualnych i zespołowych.   Wprawdzie do finału nie przeszliśmy, ale zdobyliśmy złoty medal w konkurencji „Ruchomy cel”, oraz srebrny medal w konkurencji „Pasikonik”. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. W dobrych humorach ze wspaniałymi nagrodami wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie i  stworzenie możliwości do wspaniałej zabawy w duchu „fair play”. Za rok też pragniemy wybrać się do Ośrodka Matki Bożej Różańcowej w Pszczynie na już X Międzyośrodkowe Zawody Sportowe Dla Osób Niepełnosprawnych – Pszczyna-Suszec 2012 r. – tym razem z myślą o finale.