TO BYŁ BAL !!!!

20-ego stycznia uczniowie naszej szkoły bawili się w dyskotece "GRANT" w Jankowicach na balu karnawałowym. Były tańce, wspólne zabawy, poczęstunek i inne atrakcje. Uczniowie brali udział w konkursach, w których nie było przegranych, a mnóstwo śmiechu i zabawy. Pierwszy najważniejszy konkurs dotyczył wyboru najciekawszego stroju karnawałowego. Wygrali go Paulina, Michał i Natalka, wszyscy nagrodzeni są uczniami szkoły podstawowej. Drugi konkurs był konkursem dla łakomczuchów. Trzeba było w jak najkrótszym czasie, bez użycia rąk zjeść ciastko -Ptysia. Chętnych było wielu, ale wygrany był tylko jeden, Artur z klasy zawodowej. Potem był taniec w parach z balonem, trzeba było nie tylko zgrabnie tańczyć, ale też palcem, nosem, ramieniem utrzymać balon tak żeby nie zleciał. Wygrały trzy pary : Kasia i Kamil, Magda i Michał z podstawówki i Lucyna i Mateusz z gimnazjum i klas przysposabiających do pracy. Ostatni konkurs był to taniec z szarfą, wygrywała ta osoba której udało się tę szarfę zachować do końca. Konkurs wygrała Iwonka z gimnazjum. Wszyscy zwycięzcy konkursów,  oprócz nagród, otrzymali gromkie brawa od uczestników balu. Nauczyciele dostrzegli też indywidualne talenty uczniów i maskotkami nagrodzono najlepszych indywidualnych tancerzy : Kasię, Lucynę, Natalię, Monikę, Mateusza, Huberta, Karolinę i Patrycję. Była też wspólna nauka kroków nowego tańca prowadzona przez uczennice gimnazjum Kasię, Agnieszkę, Dominikę. Jak fajnie się bawiliśmy można zobaczyć na zdjęciach z balu, niech żałują ci, którym nie chciało się wstać rano na busa.