ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW KORCZAKOWSKICH

W związku z obchodami Roku Korczakowskiego 9 maja 2012 r. odbyło się rozwiązanie konkursu na najlepszy album o Januszu Korczaku. Klasy gimnazjalne, szkoły przysposabiającej do zawodu oraz szkoły zawodowej przygotowywały albumy ilustrujące postać naszego patrona, jego życiorys, dorobek literacki, wielką pracę na rzecz dzieci. Powstały bardzo cenne dokumenty, które oprócz prac plastycznych zawierają wyszukane przez uczniów ciekawostki związane z Korczakiem. Projekt ten zmotywował uczniów do pracy zespołowej, w której każdy mógł wykazać się swoimi umiejętnościami. Stworzono ciekawe oprawy dla albumów:  szyte z lnu i wykonane z drewna.

Równorzędne I miejsca zajęły klasy 3 gimnazjum i 2 zawodowa.

II miejsca zajęły klasy 1 gimnazjum „la”, 2-3 gimnazjum ”u”, 1 zawodowa.

III miejsca zajęły klasy klasy SPDP:1-3pa, 2-3p,1-3pb, 1-3p oraz                    1 gimnajzjum lb, 2 gimnazjum.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za ogromne zaangażowanie.