OSTATNI APEL

W dniu 19.06.2012 r odbył się ostatni apel w tym roku szkolnym. Spotkanie miało uroczysty charakter, ponieważ żegnaliśmy uczniów, którzy w tym roku szkolnym pracowali w samorządzie. Kasia otrzymała tytuł PRZEWODNICZĄCEJ NA MEDAL.  Justyna, Dominika, Kinga, Basia i Aneta otrzymały tytuły KAPITANEK SZKOLNEJ DRUŻYNY. Pozostałe osoby: Paweł, Lucyna, Agnieszka, Monika, Kamil i Ewa otrzymali drobne upominki. Jedna z uczennic - Monika - mimo iż w samorządzie nie była bardzo dużo pomagała, dlatego na apelu otrzymała tytuł NAJLEPSZEGO POMOCNIKA SZEFOWEJ. Wszyscy wymienieni uczniowie aktywnie piastowali swoje "stanowiska": przygotowywali dyżury uczniowskie, prowadzili zbiórkę "GÓRY GROSZA", prowadzili apele szkolne, sprawdzali obuwie zmienne, negocjowali z Panem Dyrektorem dyskoteki itp. starali się czynnie włączać w życie szkoły. Na apelu zostali też nagrodzeni uczniowie, którzy swoim zachowaniem i kulturą osobistą mogą służyć przykładem innym. Tytuł PIERWSZEJ DAMY otrzymały Patrycja i Klaudia, a DŻENTELMENAMI SZKOŁY zostali Piotrek i Michał. GRATULUJEMY! Tak więc czas się pożegnać bo...... " lato, lato, lato czeka !...."