Ø KO Katowice
Ø WOM Katowice
Ø Pszczyna

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Wyniki konkursu „ Marzenia dzieci” organizowanego przez Zespół Szkół nr 3 Specjalnych im. Janusza Korczaka w Pszczynie, skierowanego dla szkół podstawowych noszących imię Janusza Korczaka.

Do konkursu zgłosiło się pięć szkół. Nadesłane prace były zgodne z tematem i spełniały warunki uczestnictwa. W związku z tym ,że niektóre szkoły nadesłały więcej niż pięć prac konkursowych, jury postanowiło wybrać i nagrodzić jedną pracę z każdej placówki.

Zwrócono szczególną uwagę na pomysłowość i samodzielność wykonania.

Wszystkie prace były bardzo ciekawe, a co najważniejsze barwne i pogodne.

Równorzędnymi pierwszymi miejscami nagrodzono:

1. Paulinę Michalską, lat 11, Zespół  Placówek Szkolno- Wychowawczo-Rewalidacyjnych z Cieszyna.

2. Marysię Samuel, lat 8, Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Korczaka z Czeladzi.

3. Jakuba Kimszal, lat 8 , Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka  w Górze.

4. Julię Wojtas, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli.

5. Aleksandrę Kieloch, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 23 im. J. Korczaka w Pszczynie.

Przyznano wyróżnienie dla Kamila Hellera, lat 12, Zespół  Placówek Szkolno- Wychowawczo- Rewalidacyjnych z Cieszyna.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na rozdanie nagród. O dokładnym terminie  powiadomimy Państwa telefonicznie.