TO BYŁ BAL !!!!

W dyskotece "OKEY' w Pszczynie, 6 lutego odbył się BAL KARNAWAŁOWY dla uczniów naszej szkoły. Bal zorganizowały Panie Ewelina Żemła i Małgorzata Rok- opiekunki Samorządów  Uczniowskich szkoły podstawowej, gimnazjum i zawodówki. Uczniowie bawili się w rytm najnowszych przebojów dyskotekowych, przygotowanych przez profesjonalnego didżeja. W trakcie zabawy, otrzymali poczęstunek sponsorowany przez Komitet Rodzicielski szkoły. Największą atrakcją dyskoteki były, oprócz tańca, konkursy. W skład komisji konkursowych wchodzili wyłącznie uczniowie - członkowie samorządów uczniowskich młodszych i starszych klas. Pierwszym i najbardziej oczekiwanym, szczególnie przez "maluchy", był konkurs na "najciekawszy strój karnawałowy". Komisja wybrała 10 uczniów w najciekawszych strojach i nagrodziła ich maskotkami. Następne konkursy to:             "taniec na gazecie"- gdzie nagrodzono tylko dwie osoby, którym udało się tańczyć bez potargania i upadku z gazety do końca; "dmuchanie balonów" - uczestnicy konkursu musieli w jak najkrótszym czasie nadmuchać i zawiązać trzy balony. Zwycięzca był tylko jeden ale wszyscy otrzymali słodycze jako nagrody pocieszenia. W trakcie "dmuchania balonów" było mnóstwo śmiechu i zabawy. Kolejny konkurs to "taniec z balonem"- wygrała tylko jedna para, a komisja skrupulatnie sprawdzała czy uczestnicy zabawy nie oszukują podtrzymując rękami uciekające balony. Ostatni to konkurs "jedzenia serków" - uczestnicy dobrani w pary musieli w jak najkrótszym czasie zjeść dwa serki homogenizowane. Utrudnienie stanowił fakt, że osoba karmiąca miała zawiązane oczy więc dość trudno było trafić w usta partnera łyżeczką. Doping ze strony widowni był ogromny i mnóstwo śmiechu. Wszyscy zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody, które sami sobie wylosowali z "WORA NIESPODZIANEK". Całą imprezę uwiecznił na zdjęciach Mateusz Wieńcek z klasy 2 b gimnazjum, któremu wiernie pomagał kolega z klasy Dominik Zientek. Zdjęcia robił także Pan Wojciech Czernik. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, wszyscy uczniowie wrócili do szkoły busami dzięki działającemu na terenie szkoły STOWARZYSZENIU "RAZEM", które zasponsorowało przejazd dzieci i młodzieży. Tą imprezą zamknęliśmy czas karnawału w naszej szkole.

6 lutego 2013 roku na balu, w ramach podsumowania pierwszego półrocza odbyło się wręczenie nominacji do Odznak Korczakowskich dla uczniów gimnazjum, szkoły zawodowej i przysposabiającej do pracy.

W kategorii OSIĄGAJĄCY SUKCESY nominacje otrzymali:

1. Joanna Utrata

2. Patrycja Opacka

3. Katarzyna Rozmus

4. Aneta Czerwińska

5. Jarosław Illge

6. Klaudia Skapczyk

7. Karolina Żur

8. Paweł Janosz

9. Rajmund Kionka

10. Adam Niemczyk

11. Patrycja Walecka

Natomiast w kategorii MISTRZ DOBREGO ZACHOWANIA nominacje otrzymali:

1. Justyna Biela

2. Sylwia Paszek

3. Katarzyna Faruga

4. Piotr Kaźmierski

5. Tomasz Operchalski

6. Dominik Zientek

7. Patrycja Mincer

8. Mateusz Wiencek

9. Agnieszka Groborz

10. Dominika Lipiec

11. Kamil Starzak

12. Monika Kościelny

13. Małgorzata Botor

14. Dominika Cierpioł

15. Agnieszka Wilk

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy motywacji do dalszej nauki, dobrego zachowania i osiągania sukcesów.