Podsumowanie realizacji projektu „woda”

Metoda projektów polega na samodzielnym poszukiwaniu wiedzy na dany temat w oparciu o różne źródła poznawcze i prowadzi do rozwiązań danego problemu. Uczniowie klas gimnazjalnych gromadzili wiedzę na temat wody. Podzieleni losowo na grupy przedmiotowe poszukiwali a następnie przedstawiali efekty swojej pracy w formie prezentacji multimedialnej, plakatów, szkiców, map myśli. Uroczyste zakończenie realizacji projektu edukacyjnego „woda” odbyło się 5 grudnia 2013.  Uczniowie uczestniczyli w konkursie wiedzy na temat wody. Zadania konkursowe dotyczyły wiadomości z  przedmiotów przyrodniczych jak również z zakresu literatury i sztuki. Nie obyło się bez zadań matematycznych. W miłej atmosferze  rozgrywek umysłowych uczniowie podsumowali realizację projektu „woda”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!