XII Integracyjny Halowy Turniej Piłki Nożnej

21 maja br. w hali pszczyńskiego POSiR-u uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych im. K.I.Gałczyńskiego z Bielska-Białej, Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych z Pszczyny i Zespołu Szkół nr 4 z Czechowic- Dziedzic wzięli udział w XI Integracyjnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej zajmując kolejno I, II i III miejsce. Drużyny otrzymały z rąk dyrektora POSiR- u   pana Macieja Stiebera puchary i nagrody rzeczowe. Najlepszy strzelec turnieju Patryk Malcharek  z Pszczyny, najlepszy zawodnik turnieju Kuba Sztykiel z Bielska-Białej oraz jego kolega z drużyny najlepszy bramkarz Paweł Wojcieszak zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami.

Następnie swój integracyjny turniej o takiej samej oprawie odbył się z udziałem wychowanków:

• Środowiskowego Domu Samopomocy w Pszczynie,
  • Świetlicy Terapeutycznej Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Pszczynie,
  • Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pszczynie

zajmując kolejno I, II i III miejsce. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Łukasz Goc (bramkarz), Adrian Kasza (zawodnik) i Krzysztof Kocuba (strzelec).