BAL OK!!!!

25 lutego uczniowie gimnazjum i zawodówki oraz klasa 6, bawili się na balu karnawałowym w dyskotece OKEY w Pszczynie. Bal to nie tylko tańce, ale także wspólne zabawy na parkiecie i oczywiście konkursy, do których chętnych nie brakowało. Pierwszym było "jedzenie ptysia na czas bez użycia rąk", które uczniowie musieli trzymać z tyłu. Zabrakło ptysi, tylu było chętnych, nawet dziewczyny się zgłosiły mimo, że efekty na twarzach jedzących i ich bluzkach były........... straszne !!! Wygrał Mateusz z klasy 1 zawodowej. Następnie był konkurs na najciekawszy strój karnawałowy z papieru toaletowego, wygrały Sandra z klasy 3g.b i Kinga z klasy 3g.a. Były duże problemy bo papier się targał. Najwięcej było mumii, dziewczyny, które wygrały ten konkurs wykazały się dużą pomysłowością co widać na zdjęciach. Później był konkurs "tańca z balonem w parach". Wszyscy zostali nagrodzeni słodyczami. Ostatni konkurs to wybór "króla lub królowej parkietu". Ten konkurs bezapelacyjnie wygrała Siostra Agnieszka, tytuł króla przypadł Damianowi z klasy 2 gimnazjum, a księżniczką balu ogłoszono Kingę z kl. 3g.a. Był też taniec dla nauczycieli i oczywiście prezent od didżeja w postaci wybranego utworu przez młodzież. Szkoda tylko, że nasze dziewczyny nie mogły zatańczyć przygotowywanego przez siebie układu tanecznego, niestety tego utworu nie było. Wszyscy świetnie się bawili.