DZIEŃ OTWARTY ZS3S W PSZCZYNIE

Za nami 21 marca  - Dzień Otwarty w naszej szkole. Miał on na celu prezentację bogatego dorobku szkoły, jak również przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom. W tym dniu można było zwiedzić całą szkołę i uczestniczyć w zajęciach integracyjnych powitania wiosny. Podczas Dnia Otwartego była również możliwość odwiedzenia klas, obserwacji uczniów na lekcji matematyki i języka polskiego, obserwacji zajęć w klasach autystycznych a także możliwość zapoznania się z ofertą i obserwacji zajęć specjalistycznych, jak np.logopedia czy SI. Na tę okazję zostały przygotowane specjalne foldery z ważnymi informacjami o szkole oraz przedstawiona została prezentacja pozwalająca poznać rodzicom założenia i cele edukacyjne szkoły oraz pokazująca działania i funkcjonowanie naszej placówki. Krótki  filmik promujący szkołę wkrótce będzie można zobaczyć na portalu YouTube. Miło nam było kolejny raz gościć rodziców naszych uczniów, jak i tych, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły dla swojego dziecka. Wszystkim nauczycielom, uczniom, pracownikom obsługi serdecznie dziękujemy za włożony trud i zaangażowanie.Zapraszamy do naszej szkoły.

Zespół d.s. wizerunku szkoły