KONKURS KOLĘD

W piątek 17 stycznia, po raz drugi, Samorząd Uczniowski z pomocą Pani Romany Baron, zorganizował Konkurs śpiewania kolęd. W konkursie wzięli udział uczniowie gimnazjum, SPDP-ów i zawodówki. W trakcie konkursu uczniowie mieli okazję dowiedzieć się skąd wziął się zwyczaj śpiewania kolęd. Nagroda była naprawdę warta starań, stanowił ją bon pieniężny ufundowany przez Stowarzyszenie "RAZEM" działające na terenie naszej szkoły. W komisji zasiadali: Pan dyrektor Marian Ogrodnik, Pani Beata Cieszewska, Siostra Agnieszka Kozioł i Pan Zbigniew Lejawka. Wybór zwycięzcy był niezwykle trudny ponieważ uczniowie przygotowali się bardzo starannie, dlatego ufundowano dwie nagrody dodatkowe. Pierwsze miejsce zajęła klasa 2 ugau Pani Romany Baron, dwa równorzędne miejsca zajęły klasa 3 gl "b" Pani Beaty Kutarby i klasa 2-3 ug Pani Doroty Warzechy-Nowok. GRATULUJEMY i zapraszamy do wspólnego kolędowania za rok!