BAL KARNAWAŁOWY

W karnawale wszyscy sie bawią, więc i my postanowiliśmy z przyjaciółmi zorganizować "Bal na 100 par". 20 stycznia 2015 r. w sali Domu Działkowca w Pszczynie tłumnie zjawili się podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy w Pszczynie i Grzawie, Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie, Strumieniu i Pielgrzymowicach oraz uczniowie naszej szkoły. Bezinteresowną pomocą służyli wolontariusze- uczennice klasy 3 Gimnazjum nr 1 w Pszczynie. Uroczystego otwarcia balu dokonali: Starosta Pszczyński pan Krystian Szostak, dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 pan Grzegorz Kuczera i prezes Stowarzyszenia "Razem" pan Marian Ogrodnik. Na dźwięk muzyki przystojni marynarze, groźni piraci razem z księżniczkami i damami dworu ruszyli do tańca. Miłą atmosferę stworzył "człowiek orkiestra" pan Piotr Herok. Przebojami balu okazały się: "Ale Ale Aleksandra" oraz "Ruda tańczy jak szalona". Humory wszystkim dopisywały. Nikomu nie brakowało energii i chęci do zabawy. W przerwach można było się posilić drożdżówkami i rozstrzygnąć konkursy, m. in. na królową i króla balu.

Serdecznie dziękujemy panu Staroście za obfity kosz słodyczy, pani Marii Łepskiej za nieodpłatne udostępnienie sali w Domu Działkowca, panu Piotrowi Herokowi za oprawę muzyczną, Stowarzyszeniu "Razem" za wsparcie finansowe oraz wszystkim nauczycielom, opiekunom i wolontariuszom za okazaną pomoc.

Nauczyciele SPDP