Ogólnopolski Tydzień Kariery

21.10.2015r

„Mój zawód moim atutem” w Szkole Zawodowej.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie Szkoły Zawodowej Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie.

Uczniowie zapoznali się z procedurami przystąpienia do egzaminu czeladniczego. Młodzież dowiedziała się jakie kwalifikacje posiadają „zawodowcy” w krajach Unii Europejskiej i jak pokierować swoją karierą zawodową. Dzielili się swoimi planami na przyszłość. Wypełniali testy samooceny, rozwijali wiedzę dotyczącą ich zawodów. Poprzez rozwiązywanie quizów, krzyżówek oraz zabawy plastyczne wzmacniali poczucie własnej wartości. Plakaty reklamujące zawody przez nich wybrane, uczniowie powiesili na gazetce szkolnej.

Zajęcia prowadziły:

Edyta Gilner-Pfeifer,