Ø  Samorz±dy

Podchody z harcerzami

W ¶rodę 20. maja uczniowie Szkoły Przysposabiaj±cej do Pracy brali udział w imprezie „Podchody z Harcerzami”, które odbyły się w ramach Słonecznego Tygodnia. Tegorocznymi gospodarzami imprezy było Gimnazjum w Goczałkowicach- Zdroju. Deszczowa aura trochę pokrzyżowała plany organizatorom i zmusiła ich do modyfikacji imprezy. Ze względów bezpieczeństwa zrezygnowano z wyprawy do lasu. Schronienie dała nam wiata, pod któr± bawili¶my się w „dyrygenta”. Gdy deszcz ustał odbyło się ognisko, przy którym piekli¶my kiełbaski i ¶piewali¶my piosenki. Były gry i zabawy z piłk±, które dostarczyły nam odpowiedniej porcji ruchu, a  na koniec wspólna biesiada przy stole. Dziękujemy pani Gosi i panu Maćkowi oraz gimnazjalistkom za wspóln± imprezę, a Stowarzyszeniu „Razem” za sponsorowanie przejazdu do Goczałkowic- Zdroju.

D. Kowalczyk