KONKURS RECYTATORSKI

20. 05. 2015 r. w naszej szkole w ramach obchodów Słonecznego Tygodnia, odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Współczesne wiersze dla dzieci”. Oprócz uczniów naszej szkoły w konkursie udział brali uczniowie SP nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi, wychowankowie DOREW i Świetlicy Terapeutycznej z Pszczyny, SOER-L z Rudołtowic, Środowiskowego Domu Samopomocy z Pszczyny i Grzawej oraz Ośrodka M.B. Różańcowa WTZ. Uczestnicy pięknie i na wysokim poziomie recytowali wybrane wiersze. Na szczególną uwagę zasługuje ekspresyjny występ duetu: Monika Chotyńska i Jakub Zabrzeski. Uhonorowani oni zostali nagrodą specjalną przyznaną przez jury, w skład którego weszły: p. Maria Słomak – Sojka – znana pszczyńska poetka oraz p. Ewa Sikora – aktorka i animatorka z Centrum Kultury w Pawłowicach. Paniom bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, a wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok.

Jadwiga Kwoka, Dorota Warzecha-Nowok