AKCJA „BOMBKA CHOINKOWA”

W zeszłym tygodniu w naszej szkole pojawiły się piękne żywe choinki.  Za udekorowanie choinki stojącej na hallu I piętra odpowiedzialne były klasy SPU. Chcieliśmy, aby w tym roku nasza choinka była wyjątkowa, dlatego ogłosiliśmy „Akcję Bombka”. Każdy uczeń klas SPU otrzymał styropianową bombkę ufundowaną przez Stowarzyszenie „Razem”. Otrzymaną bombkę należało ozdobić dowolną techniką, według własnego pomysłu. Część uczniów wykonało to zadanie w szkole, cześć  w domu z pomocą rodziny. Gdy wszystkie bombki były już gotowe, każdy uczeń osobiście mógł zawiesić swoją pracę na świątecznym drzewku. Wszyscy uczestnicy naszej akcji otrzymali słodki poczęstunek. Dzięki pracy, zaangażowaniu i pomysłowości uczniów klas SPU nasza choinka jest nie tylko piękna, ale również niepowtarzalna. Bardzo dziękujemy za trud włożony w wykonanie  świątecznych ozdób.

Barbara Plewniak, Anna Sadlok