Dzień europejski

12. maja 2016 r. w Zespole Szkół nr 3 miał miejsce Dzień Europejski zorganizowany w ramach "Słonecznego Tygodnia". W konkursie brały udział klasy Gimnazjum i Szkoły Zawodowej. Uczniowie mieli okazję w przyjemny sposób wykazać się i pochwalić swoją wiedzą na temat państw wchodzących w skład Unii Europejskiej. Na uczniów czekały zadania związane z wiadomościami dotyczącymi kultury, historii i geografii tych krajów, a także zadania muzyczno-językowe oraz grupowa praca plastyczna. Młodzież z dużym zaangażowaniem podeszła do konkursu co przyczyniło się do przyjemnego przebiegu konkursu i ogólnego zadowolenia, a gratulacje i nagrody czekały na każdego uczestnika.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział :-)

Kinga Grynpeter
Agata Oszmaniec