KONCERT POŻEGNALNY W MUZEUM ZAMKOWYM

Pora zakończyć rok szkolny . W szkole ostanie lekcje, zajęcia, wycieczki, imprezy. Również po raz ostatni w tym roku szkolnym  uczestniczyliśmy w  koncercie umuzykalniającym w Muzeum Zamkowym w Pszczynie.  Koncerty, które przygotowywali muzycy Filharmonii Śląskiej odbywały się co miesiąc, obejmowały różnorodną tematykę, stylistykę, instrumentalistykę. Tym razem muzycy pożegnali się z nami prezentując utwory różnych kompozytorów  w opracowaniu na flet poprzeczny i wiolonczelę z towarzyszeniem fortepianu. Chętni uczniowie mogli popróbować swoich sił w grze na wiolonczeli. Jak zawsze atmosfera koncertu była wspaniała, za co dziękujemy wykonawcom i  prowadzącej.

Pragniemy złożyć też szczególne podziękowania Dyrekcji i pracownikom Muzeum Zamkowego za owocną współpracę.

Romana Baron