Ø  Samorz±dy

Turniej piłki nożnej w Bielsku

W dniu 17 marca br reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłkarskim w Bielsku-Białej. W zmaganiach grupowych pierwszy pojedynek rozegrali¶my z zespołem z Cieszyna, zeszłorocznym medalist± i niestety przegrali¶my. Kolejny mecz z reprezentacj± Wadowic, ważny ze względu na awans do następnej fazy rozgrywek, także przegrali¶my 4-2 (bramki A. Paliczka i K. Kristof). Drużynę w składzie: D. Zajęcki, A. Paliczka, K. Stachoń,  K. Kristof , K. Sikora, A. Weisman, J. Skwarek, K. Danecki.  D. Drzewi należy pochwalić za zaangażowanie i sportow± postawę.

M. Ogrodnik.