DZIEŃ OTWARTY SP NR 23

24 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 23 Specjalnej odbył się Dzień Otwarty. Uczniowie i rodzice zainteresowani wyborem lub zmianą szkoły dla swojego dziecka mogli wziąć udział w wielu ciekawych  zajęciach proponowanych tego dnia. Wśród nich znalazły się między innymi: zajęcia z ruchu rozwijającego Weroniki Sherborn, zajęcia treningu słuchowego metodą Tomatisa, zajęcia terapii metodą EEG biofeedback, zajęcia prowadzone metodą Warnkego,  zajęcia gimnastyki korekcyjnej z elementami tańca, zajęcia dogoterapii i zabawy z Klanzą. Rodzice mogli dowiedzieć się o funkcjonowaniu  placówki, zwiedzić szkołę oraz zapoznać się z bardzo dobrym wyposażeniem sal lekcyjnych w specjalistyczne pomoce dydaktyczne.  Mogli również obserwować pracę nauczycieli  i uczniów  na lekcjach matematyki, języka polskiego, historii, plastyki oraz na zajęciach w klasach autystycznych.

Mamy nadzieję, że wszystkim gościom, zarówno rodzicom jak i dzieciom podobało się w naszej szkole. Dziękujemy za przybycie.