DZIEŃ ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ

26 kwietnia br., po raz drugi zostaliśmy zaproszeni na „Dzień ze zdrową żywnością”. Klasa 2m2, pod kierunkiem pani Moniki Szmidt, tym razem zaprosiła do Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pszczynie uczniów Szkoły Przysposabiającej Do Pracy. Zabawy prowadziła pani Dorota Szklanny, z pomocą pani Moniki Mazurczyk. Młodzież wspólnie obejrzała film o drodze, jaką banany muszą pokonać, by znaleźć się na naszych stołach. Quiz i puzzle to zadania, które wzbogaciły nasze umysły. Wspólna piosenka wzbogaciła nasze uczucia i humory, a sałatka z marchwi i jabłka wzbogaciła nasze… brzuchy. Uczniowie obu szkół świetnie się ze sobą bawili i wspólnie pracowali. Integracja osiągnęła wysoki poziom. Dziękujemy pomysłodawczyni „Dni…” oraz nauczycielkom wspomagającym i  uczniom GP nr 1.

Uczniowie SPDP  wraz z wychowawcami.

Monika Szczygieł