Jesienne zabawy integracyjne

28-11-2018

W Dniu Tolerancji czyli 16 listopada odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Publicznego nr 21 im.Misia Puchatka w Pszczynie. Czekały na nich w naszej szkole jesienne  zabawy integracyjne. Zanim jednak przedszkolaki zaczęły  się  z nami bawić, zaprezentowały nam na scenie tańce  regionalne: Grozik, Nie chcę  Cię, Koziorajka. Uczniowie naszej szkoły  mieli także  przygotowany układ taneczny  " Chocolate". Następnie rozpoczęły  się  zabawy z chustą  Klanzy, jesienne zagadki, spontaniczne tańce  z kolorowymi chustami. Na koniec dzieci wspólnie wykonały  plakaty pani jesieni, tworząc  piękne  suknie  z kolorowych  liści. Na zakończenie  każde  dziecko  otrzymało  jesienne medale, cukierki oraz piękne  koszyczki wykonane przez przedszkolaków.  Było bardzo kolorowo i wesoło.  Dziękujemy  za wspaniałą  integrację  i czekamy  na kolejne spotkania.