Pracownicy

DYREKTOR SZKOŁY: mgr Grzegorz Kuczera

Z-CA DYREKTORA SZKOŁY: mgr Marian Ogrodnik

SZKOŁA PODSTAWOWA

Kl. 1-3l mgr Urszula Kuczera
Kl. 4l mgr Małgorzata Błąkała
Kl. 5-6l mgr Beata Kutarba
Kl. 7l mgr Piotr Włodek
Kl. 1-2au mgr Monika Szczygieł
Kl. 2alu mgr Ewa Golda
Kl. 3aua mgr Barbara Plewniak
Kl. 3aub mgr Marcela Rożnawska
Kl. 4au mgr Anna Sadlok
Kl. 5-6au mgr Ewelina Żemła
Kl. 6au mgr Jadwiga Kwoka
Kl. 7au mgr Patrycja Olek
Kl. 3u mgr Dorota Warzecha-Nowok
Kl. 1-3ub mgr Mirela Wagstyl
Kl. 5u mgr Dominika Kowalczyk
Kl. 6-7au mgr Małgorzata Rok

GIMNAZJUM

Kl. 2lg mgr Mirosława Godniewicz
Kl. 3lg mgr Aleksandra Wiera
Kl.2-3ug mgr Barbara Siuta
Kl. 2gub mgr Danuta Czerwińska-Żołna
Kl. 1-2gau mgr Magdalena Baranowska
Kl. 3ug mgr Aleksandra Pławecka-Brauntsch

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4 

Kl. 1z mgr Izabela Wojtylak
   

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 4

Kl. 2z                           mgr Janina Niebudek
 
 
SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
Kl. 1p mgr Wojciech Czernik
Kl. 1-2pa mgr Melania Darosz- Repeta
Kl. 2-3pa mgr Edyta Gilner-Pfeifer
Kl. 1-2pau mgr Jakub Mizera 
Kl. 2pau mgr Aleksandra Strączek

POZOSTALI PRACOWNICY PEDAGOGICZNI

mgr Urszula Ogrodnik - pedagog szkolny

mgr Aleksandra Kowalska - pedagog szkolny

mgr Elżbieta Kokoszka - psycholog

mgr Katarzyna Widawska- psycholog

mgr Kinga Grynpeter - język angielski

mgr Agata Oszmaniec - język angielski

mgr Aleksandra Sojka - wychowanie fizyczne

mgr Beata Cieszewska - wychowanie fizyczne

mgr Dorota Krzyżowska - język polski

mgr Sebastian Dziech - edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Magdalena Marek - religia

mgr Tomasz Lach - nauczanie indywidualne

mgr Anna Zielińska - logopeda

mgr Zbigniew Lejawka - muzyka

mgr Mirosława Gad - geografia, wychowawca świetlicy

mgr Radosława Langer-Skorupa - wychowawca świetlicy

mgr Patrycja Lekki-Małek - przedmioty zawodowe

mgr Romana Baron - muzyka

mgr Maria Szweda - religia

mgr Bernadeta Kita - nauczanie indywidualne

mgr Magdalena Kunysz-Pudełko - plastyka

mgr Marzena Gudkiewicz Huczek - nauczyciel

mgr Jolanta Świętek - matematyka

mgr Michalina Bałuch - nauczyciel

mgr  Ewa Bielewicz - nauczyciel

mgr Agnieszka Chrapkiewicz - nauczyciel

mgr Ewa Czembor - nauczyciel

mgr Agnieszka Czmajduch - nauczyciel

mgr Małgorzata Ryś - nauczyciel

mgr Staniek Bernadeta - nauczyciel

mgr Grażyna Zatorska - psycholog 

PIELGRZYMOWICE

mgr Dorota Klimas-Wiatrok

mgr Bogusława Nidecka

dr Dorota Prysak

mgr Marta Odorska

mgr Marzenna Protasewicka

mgr Magdalena Kuboszek

 

PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI

Małgorzata Pietraszczyk - główna księgowa

Halina Michalewicz - sekretarz szkoły

Jolanta Konieczny - kierownik gospodarczy

Anna Kościelny - intendent

Mariola Kostecka - kucharka

Elżbieta Bogucka - kucharka

Wiesława Góra - sprzątaczka

Teresa Stępień - sprzątaczka

Elżbieta Świerkot - sprzątaczka

Eugeniusz Pietraszczyk - woźny

Bogdan Żuk - konserwator

Małgorzata Kulasek - pomoc nauczyciela

Iwona Orzeł - pomoc nauczyciela

Jadwiga Winek - pomoc nauczyciela

Beata Kobiór - pomoc nauczyciela

Aneta Maroszek - pomoc nauczyciela

Irena Wiatrok - pomoc nauczyciela