Pracownicy

DYREKTOR SZKOŁY: mgr Grzegorz Kuczera

Z-CA DYREKTORA SZKOŁY: mgr Romana Baron, mgr Beata Cieszewska

KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY  otwórz pdf

 

WYCHOWAWCY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

SZKOŁA PODSTAWOWA:

kl. 1-3 L mgr Urszula Kuczera
kl. 4 L mgr Dorota Krzyżowska
kl. 5 L mgr Małgorzata Błąkała
kl. 6 L mgr Aleksandra Wiera
kl. 7 L mgr Beata Kutarba 
kl. 8 L mgr Piotr Włodek
kl. 1-3 u mgr Dorota Warzecha - Nowok
kl. 4 u mgr Mirela Wagstyl
kl. 5 u mgr Dominika Kowalczyk
kl. 7-8 u mgr Małgorzata Rok
kl. 1-3 lau mgr Ewa Golda
kl.2-3 au mgr Monika Szczygieł
kl. 3 aua mgr Barbara Korczyk
kl. 4 au mgr Marcela Rożnawska
kl. 5 au mgr Anna Sadlok
kl. 6-7 au mgr Ewelina Zemła
kl. 6 au mgr Jadwiga Kwoka
kl. 7-8 aus mgr Anna Rapior

GIMNAZJUM

kl. 3 lg mgr. Mirosława Godniewicz
kl. 3 ug mgr Barbara Siuta
kl. 3 uga mgr Aleksandra Pławecka-Brauntsch
kl.3 ugb mgr Danuta Czerwińska Żołna
kl. 3 ug au mgr Magdalena Baranowska

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 

kl.1 b mgr Patrycja Lekki-Małek
kl. 2b mgr Izabela Wojtylak
kl. 3z mgr Janina Niebudek

SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

KL. 1-2 p mgr Wojciech Czernik
kl. 2-3 pb mgr Edyta Gilner-Pfeifer
kl. 3pa mgr Melania Darosz-Repeta
kl.2p au mgr Jakub Mizera
kl. 1-3 p au mgr Aleksandra Strącze
 
 
POZOSTALI PRACOWNICY PEDAGOGICZNI

mgr Monika Piontek - pedagog szkolny

mgr Aleksandra Kowalska - pedagog szkolny

mgr Elżbieta Kokoszka - psycholog

mgr Aleksandra Herok-Duc- psycholog, wczesne wspomaganie rozwoju

mgr Grażyna Zatorska - psycholog, wczesne wspomaganie rozwoju

mgr Stanisława Kubska - nauczyciel, wczesne wspomaganie rozwoju

mgr Agnieszka Czmajduch - logopeda, wczesne wspomaganie rozwoju

mgr Agnieszka Urban - wczesne wspomaganie rozwoju

mgr Anna Zielińska - logopeda

mgr Mirosława Gad - geografia, wychowawca świetlicy

mgr Radosława Langer-Skorupa - wychowawca świetlicy

mgr Tomasz Lach - nauczanie indywidualne, wychowawca świetlicy

mgr Kinga Grynpeter - język angielski

mgr Agata Oszmaniec - język angielski

mgr Małgorzata Malinowska - język angielski

mgr Aleksandra Sojka - wychowanie fizyczne, SI

mgr Beata Cieszewska - wychowanie fizyczne

mgr Dorota Krzyżowska - język polski

mgr Sebastian Dziech - edukacja dla bezpieczeństwa, wf

mgr Zbigniew Lejawka - muzyka

mgr Romana Baron - muzyka, BFB

mgr Agnieszka Urban - religia

mgr Dorota Szklanny - religia

mgr Magdalena Marek - religia

mgr Maria Szweda - religia

mgr Magdalena Kunysz-Pudełko - plastyka

mgr Marzena Gudkiewicz Huczek - nauczyciel, SI

mgr Jolanta Świętek - matematyka

mgr Michalina Bałuch - gimnastyka korekcyjna

mgr Marcela Wiktorczyk - gimnastyka korekcyjna

mgr Małgorzata Ryś - gimnastyka korekcyjna, wczesne wspomaganie rozwoju, SI

mgr Agnieszka Chrapkiewicz - nauczyciel

mgr Ewa Czembor - nauczyciel

mgr Bernadeta Kita - nauczanie indywidualne

PIELGRZYMOWICE

mgr Dorota Klimas-Wiatrok

mgr Bogusława Nidecka

dr Dorota Prysak

mgr Marta Odorska

mgr Marzenna Protasewicka

mgr Magdalena Kuboszek

 

PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI

Małgorzata Pietraszczyk - główna księgowa

Halina Michalewicz - sekretarz szkoły

Jolanta Konieczny - kierownik gospodarczy

Anna Kościelny - intendent, inspektor danych UODO

Mariola Kostecka - kucharka

Elżbieta Bogucka - kucharka

Wiesława Góra - sprzątaczka

Teresa Stępień - sprzątaczka

Eugeniusz Pietraszczyk - woźny

Jan - konserwator

Małgorzata Kulasek - pomoc nauczyciela

Iwona Orzeł - pomoc nauczyciela

Jadwiga Winek - pomoc nauczyciela

Beata Kobiór - pomoc nauczyciela

Aneta Maroszek - pomoc nauczyciela

Beata Szendera - pomoc nauczyciela