Gazetka

Gazetka uczniów pt.: „Uśmiech szkoły”  wychodzi od września  2000 roku. Pomysłodawcą i pierwszym opiekunem redakcji  była  Anna Zielińska. W ponad dwudziestoletniej historii gazetki jej opiekunami byli również: Izabela Wojtylak, Beata Kutarba, Tomasz Lach, Agata Oszmaniec, Michalina Bałuch, Marcela Rożnawska, Mirosława Gad.

Obecnie redakcją  zajmują się Michalina Bałuch i Agnieszka Wiencek-Sawka. W gazetce publikowane są prace uczniów, sprawozdania z zawodów i wycieczek koła PTTK, opisy przeprowadzanych konkursów, humor ze szkolnych zeszytów, wywiady, łamigłówki, kolorowanki i zagadki,  ciekawostki ze świata oraz przepisy kulinarne.

Cena gazetki w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 1 zł. Zysk ze sprzedaży przeznaczony jest na: materiały biurowe, nagrody za poszczególne konkursy, upominki dla uczniów pracujących przy redagowaniu i kolportażu pisemka.

Do pobrania: