Psycholog i pedagog - wsparcie

Szanowni Państwo

Umożliwiamy bezpośredni kontakt telefoniczny z zespołem szkolnych psychologów i pedagogów. Telefon: 516 824 817 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 (podczas nauki zdalnej od 8.00 do 16.00). Uczniowie i rodzice potrzebujący wsparcia i pomocy psychologiczno-pedagogicznej, mogą kontaktować się pod podanym numerem telefonu.

Oprócz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego szkoła oferuje uczniom liczne zajęcia specjalistyczne (w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej i rewalidacji). Pełną ofertę zajęć można znaleźć w zakładce /O nas/Terapie i wsparcie psychologiczne/.

Nasi psycholodzy i pedagodzy ściśle współpracują z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Pszczynie oraz innymi instytucjami zajmującymi sie problemami dzieci i młodzieży.

Poniżej przekazujemy Państwu informacje o możliwości uzyskania pomocy psychologiczno-pedagogicznej poza szkołą i Poradnią Psychologiczno-Pedagoiczną w Pszczynie. Informacje do pobrania:

Porady psychologiczno-pedagogiczne: