Protest nauczycieli

24-04-2019

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie - zapadła decyzja, że strajk w obecnej formie (brak organizacji zajęć dydaktycznych) potrwa co najmniej do piątku 26.04.2019. Nie wykluczamy, że 29 i 30 kwietnia strajk będzie trwał nadal. Wszystko zależy od rozwijającej się sytuacji w kraju i ewentualnego zawarcia przez ZNP porozumienia z rządem.

23.04.2019

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie - w środę 24 kwietnia uczniowie powinni rozpocząć zajęcia szkolne po przerwie świątecznej. Z uwagi na obecną kryzysową sytuację w oświacie i przedłużający się strajk informujemy, że o ile dziś wieczorem (23.04) nie zapadną inne decyzje ZNP, trwający w naszej szkole strajk będzie kontynuowany w dotychczasowej formie (brak organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych). O ewentualnym rozpoczęciu prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów będziemy informować za pośrednictwem strony internetowej.

15.04.2019

Drodzy Rodzice i Uczniowie w związku z brakiem porozumienia między rządem a ZNP z przykrością informujemy, że protest nauczycieli w naszej szkole nadal trwa. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.