SUKCESY PLASTYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

10-05-2019

W VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „OLIGOIMPRESJE – WIZJA NIEBA I PIEKŁA” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaworznie, nasi uczniowie Julia Janosz i Jakub Jazowy zdobyli nagrody a Karolina Góralczyk, Bartosz Grzyb oraz Tomasz Piwowar zdobyli wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy i bardzo dziękujemy rodzicom uczniów za zaangażowanie i wyjazd na wernisaż pokonkursowy do Jaworzna.

Również Julia Janosz w tym roku zdobyła wyróżnienie w XVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży „TĘCZOWY KALENDARZ”, organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Tychach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych