"Otrzęsiny" nowych uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy

11-12-2019

31 października na sali gimnastycznej odbyły się „Otrzęsiny” nowych uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Uczniowie wzięli udział w następujących konkurencjach: przejście z jajkiem dokoła własnego miejsca pracy; rozpoznawanie produktów po smaku lub zapachu;  przebieranie makaronu, grochu i fasoli i dzielenie do osobnych słoiczków; Quiz; wybieranie owoców i głośne podawanie ich nazwy; układanie obrazka z części i przyklejanie go na arkuszu papieru; wyciąganie z worka wybranych przez siebie przedmiotów kuchennych i wyjaśnienie do czego one służą.

Uczniowie bardzo dobrze wykonali wszystkie zadania. Dzięki temu zostali włączeni do grona uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Pod  koniec nastąpiło ślubowanie- uczniowie powtarzali za nauczycielami tekst przysięgi.

Na zakończenie Pan Dyrektor wręczył wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy.