Konkurs fotograficzny "Przyroda ojczysta"

12-09-2017

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Katowicach i Komisja Kultury i Promocji Łowiectwa Okręgowej Rady Polskiego Związku Łowieckiego ogłasza konkurs fotograficzny pt.

„PRZYRODA OJCZYSTA”

Konkurs adresowany jest do miłośników przyrody i łowiectwa oraz wszystkich, którym fotografia przyrodnicza sprawia ogromną przyjemność i jest pomysłem na realizowanie własnych pasji.

Celem konkursu jest promowanie polskiej przyrody oraz komunikowanie pozytywnych wartości związanych z łowiectwem.

Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach wiekowych:

1. Uczniowie szkół podstawowych ( gimnazjalnych)

2. Uczniowie szkół ponadpodstawowych ( ponadgimnazjalnych)

3. Osoby dorosłe

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępna jest na stronie internetowej www.orl.katowice.pl

Prace należy nadesłać w terminie do 15 października 2017r.

Prace cyfrowe należy przesłać na adres : foto@orl.katowice.pl

Prace analogowe na adres : Zarząd Okręgowy PZŁ Katowice

41-103 Siemianowice Śląskie

ul. Zwycięstwa 2

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną powiększone i przedstawione na wystawie , o której miejscu i terminie wszystkie osoby nagrodzone zostaną poinformowane. Czekamy na Państwa prace oraz karty zgłoszenia.

Darz Bór