05-06-2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

W związku z trudną sytuację epidemiczną i zaleceniami PPIS w Tychach podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu uroczystości rozdania świadectw tylko dla grup uczniów kończących szkołę, przy zachowaniu ścisłych procedur bezpieczeństwa.

Uczniowie pozostałych klas mogą odbierać świadectwa indywidualnie, poczynając od dnia  zakończenia roku szkolnego 26 czerwca, w godz. 8.00 - 14.00. Świadectwa będą wydawane przy wejściu do szkoły,  przy zastosowaniu reżimu sanitarnego.

Świadectwo można również odebrać w każdy inny dzień wakacji, w godz. 8.00 - 14.00.

Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozdania świadectw ukończenia szkoły w dniu 26 czerwca:

Rodziców i Uczniów klas: 8 aU, 3 aPP, 3 AUP o godzinie 8.30​

Rodziców i Uczniów klas 8 aL, 3 B o godzinie 9.30.

Uroczystość odbędzie się w Sali gimnastycznej. Przed wejściem do szkoły prosimy o założenie maseczek i dezynfekcję rąk. W szkole prosimy o zachowanie zalecanego dystansu społecznego.