Zmiana organizacji pracy szkoły

16-10-2020

W związku z trudną sytuacją epidemiczną w kraju oraz wzrostem zachorowań i potwierdzonym przypadkiem zakażenia w naszej szkole, po uzgodnieniu z organem prowadzącym, otrzymaliśmy pozytywną opinię Powiatowego Inspektora Sanitarnego w sprawie zmiany organizacji nauczania.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów i pracowników organizacja nauczania w dniach 19.10.2020r – 30.10.2020r. jest następująca:

1. klasy 4 – 8 szkoły podstawowej przechodzą w tryb nauki zdalnej
  2. klasy 1-3 szkoły podstawowej odbywają zajęcia w szkole (busy rano wg harmonogramu, powrót godz.13.00)
  3. klasy SPDP – przechodzą w tryb nauki zdalnej
  4. klasy 1-2  branżowej szkoły I stopnia przechodzą w tryb nauki zdalnej, praktyki u pracodawców bez zmian.
  5. klasa 3 branżowej szkoły I stopnia – zajęcia stacjonarne w szkole wg planu lekcji.
  6. wczesne wspomaganie rozwoju dziecka - zajęcia stacjonarne, bez zmian
  7. zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze - bez zmian

We wskazanych klasach nauczyciele realizują swoje zajęcia wg planu lekcji, z wykorzystaniem metod i form kształcenia na odległość. Są z uczniami i rodzicami w stałym kontakcie. Regulamin i procedury edukacji zdalnej znajdują się na stronie szkoły w zakładce /dokumenty szkoły/Covid 19/.

Pedagog / psycholog szkolny uruchamiają dyżur telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00, nr tel. : 516 824 817 oraz dyżurują stacjonarnie w szkole, w godzinach 8.00-13.00.