Konkurs plastyczny - KOLOROWY ŚWIAT (BEZ SMOGA)

28-10-2020

W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Zdjęcia wykonanych prac proszę przesłać na adres: kunysz.magdalena@zs3s.pna.pl

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ POWIATOWE OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W PSZCZYNIE

"KOLOROWY ŚWIAT BEZ SMOGU"

Namaluj lub narysuj w dowolnie wybranej przez siebie technice świat, w którym nie występuje smog. Pokaż jak piękne byłoby nasze życie gdybyśmy zawsze mogli oddychać czystym powietrzem. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem smogu w otaczającej nas rzeczywistości, wspieranie postaw ekologicznych oraz prezentacja twórczości plastycznej dzieci i młodzieży.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół, w których odbywają się zajęcia "Kół Młodego Plastyka" POPP.

Format prac: A4 lub A3

Technika: wybrana technika malarska lub rysunkowa

Termin: 2 grudnia 2020 roku (prace przekazujemy osobiście lub wysyłamy mailowo nauczycielowi plastyki)

• prace biorące udział w konkursie powinny być efektem samodzielnej pracy uczniów