Wielkanocna pisanka ekologiczna

06-04-2021

Podsumowanie konkursu „Wielkanocna pisanka ekologiczna”.

W dniach 22.03.2021 – 31.03.2021 w naszej Szkole odbył się konkurs wielkanocny pt. „Wielkanocna pisanka ekologiczna”. W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły podstawowej, klas branżowych oraz SPDP. W związku z panującą pandemią uczniowie przesyłali zdjęcia wykonanych prac – pisanek. Zadaniem było stworzenie pisanki z różnych materiałów ekologicznych, a celem zwrócenie uwagi na tradycję i symbolikę związaną ze Świętami Wielkanocnycmi.

Organizatorami konkursu była pani Agnieszka Waliczek oraz pani Stanisława Kornecka – Kubska. Wybór najładniejszej pisanki nie był wcale prosty.

Wszystkie prace były wykonane na wysokim poziomie. Uczniowie po powrocie do nauki stacjonarnej otrzymają dyplomy oraz oceny. Zostały także przyznane dwa pierwsze miejsca, które otrzymają nagrody rzeczowe.

Obejrzyjcie poniższe zdjęcia.