26.09.2021r.- Dzień Języków Obcych

26 września obchodzony jest Dzień Języków Obcych.

Razem z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Pszczynie również świętujemy ten dzień co roku organizując ciekawe lekcje na temat języków używanych na świecie.

W tym roku szkolnym zorganizowaliśmy wspólną lekcję kulturowo - kulinarną z klasami 8aL, 4-5aL oraz 1cPP.

Zadania konkursowe przygotowane przez nauczycieli języka angielskiego Monikę Dawczyńska oraz Agatę Oszmaniec, a także nauczyciela zawodu Ewę Zawiślak były wykonywane przez uczniów w grupach, co świetnie sprzyjało dobrej zabawie i zdrowej rywalizacji.

Uczniowie pozostałych klas również mieli okazję wziąć udział w tym wydarzeniu wykonując z nauczycielami różnych przedmiotów zadania w ramach przeprowadzonej w szkole metody projektu.