21.11.2021r - Pozdrowienia z przedszkola

"Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować jest życzliwość do drugiego człowieka".

Początkiem tego tygodnia Przedszkolaki z Pielgrzymowic z grupy Żyrafek przekazały piękne Pozdrowienia dla naszego pielgrzymowickiego oddziału i naszych uczennic z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

My również składamy najlepsze życzenia dla Dyrekcji, sekretariatu i pracownikom administracyjnym najlepsze życzenia.

Bądźmy dla siebie Życzliwi każdego Dnia bo jak mawiał Douglas Williams „Życzliwość to nie jest akt, to styl życia.”

My natomiast przekazałyśmy okienko Życzliwości, które w tym tygodniu zagości w Przedszkolu Publicznym w Pielgrzymowicach i rozpocznie Tydzień Życzliwości i Pozdrowień w każdej z grup.

To nie przypadek że w Dniu Życzliwości obchodziliśmy też Dzień Pracownika Socjalnego , jedna z naszych uczennic - Natalia wraz z nauczycielami złożyła życzenia dla Pań z Sekretariatu DPS w Pielgrzymowicach, tym samym Dziękując za za ich zaangażowanie i ofiarność pomagania innym, ale także za życzliwości otwartość wobec potrzeb drugiego człowieka w tym mieszkanek domu.