04.12.2021r. - Grudniowo - świąteczny wolontariat naszych uczniów

Uczniowie Szkoły Branżowej klasy pierwszej i drugiej  oraz uczniowie szkoły podstawowej 6au zaangażowali  się jako wolontariusze w pracę na rzecz potrzebujących.

Wspólnie z nauczycielami przedmiotów zawodowych oraz praktyk podjęli decyzję o przygotowaniu potraw, które zostały umieszczone w Jadłodzielni w Pszczynie.

Nasi młodzi kucharze upiekli pyszne bułki drożdżowe z nadzieniem pieczarkowym oraz ugotowali gulasz. Wszystko zostało zapakowane i przewiezione do Jadłodzielni.

Zajęcia kulinarne prowadziły Panie: Janina Niebudek, Ewa Antos - Zawiślak oraz Barbara Siuta.

Inni uczniowie naszej szkoły wyraz z nauczycielami wykazali się wielkim talentem artystycznym i jako wolontariusze podjęli się przygotowania kartek świątecznych dla Seniorów mieszkających w Pszczynie. Kartki świąteczne są efektem realizacji  w naszej szkole projektu MEN „Razem na święta”.

Uczniowie swój talent artystyczny rozwijali pod okiem Pań:  Oli Strączek, Agnieszki Chrapkiewicz i Magdy Kunysz  - Pudełko.

Całość działań wolontariuszy koordynowała Pani Dorota Szklanny.

Galeria zdjęć