"Tydzień kariery"

16-10-2017

Od poniedziałku 16. października trwa w naszej szkole Ogólnopolski Tydzień Kariery. Hasło tegorocznej edycji brzmi: Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje.

Z tej okazji gościliśmy w murach naszej szkoły uczennice klasy fryzjerskiej Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie wraz z opiekunem i nauczycielem przedmiotów zawodowych Panią Józefą Waliczek. Dziewczyny opowiedziały      o specyfice swojego zawodu, przebiegu edukacji oraz swoich planach na przyszłość. Omówiły technikę prawidłowej pielęgnacji włosów i skóry głowy,     a następnie przystąpiły do praktycznej prezentacji swoich umiejętności. Stopniowo na głowach naszych uczennic, które wcieliły się w ten dzień w role modelek pojawiać zaczęły się warkocze, plecionki, koszyczki, wianki, koczki, wodospady i inne wariacje. Radości nie było końca! Jeszcze raz: DZIĘKUJEMY!