15.12.2022r. - Spotkanie z fizjoterapeutą w ramach projektu "Żyj sportowo - będzie zdrowo"

15 grudnia 2021r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w spotkaniu z fizjoterapeutą ze studia Slimmy Jimmy. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach projektu „Żyj sportowo - będzie zdrowo”.

Młodzież zapoznała się z przyczynami wad postawy i problemami z nimi związanymi. Poza tym uczniowie zostali zaproszeni przez fizjoterapeutkę, Panią Dorotę Białkowską, do prostych ćwiczeń stabilizujących, rozluźniających kręgosłup oraz relaksacyjnych i oddechowych.

Zajęcia zostały sfinansowane ze środków Fundacji PZU, która jest głównym partnerem tego projektu. Opiekę nad inicjatywą sprawuje Stowarzyszenie „Razem”.

Galeria zdjęć: