28-30.03.2022r. Rekolekcje Wielkopostne

Za nami czas rekolekcji wielkopostnych. Czas kiedy w sposób szczególny, całą społecznością szkolną trwamy przy cierpiącym Jezusie.

Tegoroczne rekolekcje przeżyliśmy w modlitewnym skupieniu nad Ukrainą.

28 marca 2022 roku cała szkoła wzięła udział w Drodze Krzyżowej i spotkaniu z siostrą Elizą - felicjanką. Siostra opowiadała nam o cierpiącej Ukrainie, zobaczyliśmy wzruszający pokaz slajdów z codzienności walczącego kraju.

29 marca 2022 roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w prelekcji pracowników medycznych i psychologicznych Pszczyńskiego Hospicjum Św. Ojca Pio.

Natomiast 30 marca wszyscy uklękliśmy w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej w Pszczynie - gdzie najpierw mogliśmy przystąpić do sakramentu pokuty a potem wszyscy uczestniczyliśmy w mszy św.