03.06.2022r. Śpiewamy na cześć Pana

03-06-2022

3 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyły się I Spotkania z Piosenką Religijną: „Śpiewamy na cześć Pana”.Tak rozpoczęliśmy obchody „Słonecznego Tygodnia (Powiatowego Tygodnia Osób Niepełnosprawnych).

Nasi uczniowie będący członkami zespołu "Słoneczny Gospel" godnie reprezentowali szkołę na I Spotkaniach z Piosenką Religijną.

"Słoneczny Gospel" z wielką radością, w niebiesko żółtych barwach stanął na scenie naszej sali gimnastycznej.

Ale przede wszystkim z wielką uwagą i skupieniem słuchaliśmy występów zaproszonych gości. Swoją obecnością i pięknymi występami zaszczycili nas podopieczni z ŚDS Pszczyna, WTZ Pszczyna, ŚDS Grzawa oraz podopieczni DPS Pszczyna.

Razem spędziliśmy dwie godziny i był to czas wielkiej radości. Wszyscy dobrze się bawili, wielbiąc śpiewam Pana. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w większym gronie.

Organizatorzy przedsięwzięcia: Bernadeta Jonkisz, Stanisława Kornecka – Kubska, Dorota Szklanny

Galeria zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają uczestników w tegorocznych zmaganiach podczas I Spotkań z Piosenką Religiijną „Śpiewamy na cześć Pana”. Na zdjęciach występują uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka, podopieczni ŚDS i WTZ Pszczyna, DPS Pszczyna, ŚDS Grzawa, Słoneczny Gospel – ZS3S Pszczyna.