10.06.2022r. Wielki Finał Słonecznego Tygodnia

10-06-2022

W piątek 10 czerwca 2022 roku w Pszczyńskim Centrum Kultury w Pszczynie, odbył się uroczysty finał XXI Powiatowego Przeglądu Piosenki i Twórczości Artystycznej „Słoneczne Granie i Śpiewanie”.

Zacne Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ poziom tegorocznych występów był bardzo wysoki i wyrównany. Po długich naradach udało się wyłonić zwycięzców.

W piątek, podczas Koncertu Laureatów mogliśmy zobaczyć i usłyszeć najlepszych z najlepszych.

Najwyższą nagrodę Gran Prix zdobył Zespół Entuzjaści z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pszczynie. Zabrali nas w podróż do starego kina, gdzie przez kilkanaście minut, cała sala świetnie się bawiła.

Nasi uczniowie również stanęli na podium. Z pierwszymi miejscami PCK-ul opuścili „Słoneczni” i „Szkolne Brzdące”.

Zarówno wtorkowe przeglądy, jak i piątkowy uroczysty finał przyniósł nam mnóstwo cudownych wrażeń. Pozostaje nam czekać z utęsknieniem przez cały rok, na kolejny Słoneczny Tydzień.