12.10.2022r Dzień Edukacji Narodowej

12-10-2022

We wtorek 11 października 2022r. w Zespole Szkół nr 3 w Pszczynie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie przygotowali dla pracowników szkoły oraz swoich kolegów, akademię pełną dobrego humoru, śpiewu i tańców. Były również życzenia i podziękowania.

W tym dniu szkołę odwiedziła pani Barbara Bandoła – starosta pszczyński. Złożyła całej społeczności szkolnej serdeczne życzenia z okazji nadchodzącego święta. Wyróżniła, również jednego z naszych uczniów, który bohatersko zachował się dzwoniąc na numer ratunkowy, gdy jego mama straciła przytomność. Jego reakcja pozwoliła na szybki powrót mamy do zdrowia.

Rada Rodziców w tym dniu obdarowała pracowników życzeniami, pięknymi kwiatami oraz słodkim poczęstunkiem. Dzień ten pozostanie w naszych sercach i w pamięci na najbliższy rok.