23.05.2023 Dzień z Janem Pawłem II

25-05-2023

23 maja 2023 roku odbył się w naszej szkole uroczysty Dzień z Janem Pawłem II. To wydarzenie było podsumowaniem niemalże miesięcznych działań i aktywności związanych z Janem Pawłem II. Uczniowie na lekcjach religii poznawali historię Papieża Polaka, rozwiązywali quiz dotyczący zdobytej wiedzy. Malowali portrety Jana Pawła II oraz śpiewali „Barkę” – ulubioną piosenkę oazową naszego Papieża.

Ciąg tych wydarzeń i zajęć podsumowaliśmy lekcją otwartą dla całej społeczności szkolnej. Gościliśmy również w ramach wizytacji kanonicznej księdza doktora Krzysztofa Sosnę. Podczas spotkania odbyła się prezentacja prac plastycznych. Mogliśmy wysłuchać nagrań: „Barki” oraz zaangażowani uczniowie dostali nagrody. Na końcu cała społeczność szkolna uroczyście odśpiewała „Barkę”.

Link do zdjęć na FB

Kolejny raz nasi uczniowie zaskoczyli nas kreatywnością, otwartością i zaangażowaniem.