"Dzień uśmiechu"

13-10-2023

Podczas piątkowych zajęć w dniu 6.10.23r. w naszym pielgrzymowickim oddziale zorganizowano warsztaty z cyklu:

Scrapbookingowe ozdabianie kartek okolicznościowych, tym razem pt: „Z wdzięczności na co dzień ” a wszystko to za sprawą przypadającego Święta Świętej Jadwigi w dniu 16 października.
Wspólnie z dziewczętami z terapii zajęciowej wykonaliśmy przepiękne kartki z życzeniami dla sióstr.
Podczas wspólnej pracy wszystkim  dopisywały pozytywne emocje, a przede wszystkim uśmiech, który gościł na twarzach uczestników co zgodnie z Kalendarzem Świąt Nietypowych to właśnie Światowy Dzień Uśmiechu przypada zawsze w pierwszy piątek miesiąca października bo przecież jak mawiał Henry Saka : " Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka", dlatego też wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły w kolejnym miesiącu nauki i pracy życzymy uśmiechu, radości w sercu i głowy pełnej pozytywnych myśli:)

Zdjęcie przedstawiające wycinanki z papieru kolorowego w kształcie serc i kwiatów oraz ręce dzieci.Zdjęcie przedstawiające nastolatkę niepełnosprawną na wózku inwalidzkim, trzymającą laurkę.Zdjęcie przedstawiające nastolatkę wycinającą z papieru kolorowego elementy laurki.